Vita Verace

  • 40 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Vita Verace Νάπολη 40 τ.μ. Απέχει μόνο 1 χλμ. από το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Νάπολι και σχεδόν 20 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Καποντιμόντε. Αυτό το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

Οι ταξιδιώτες που διαμένουν σ' αυτό το διαμέρισμα θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Επίσης, έχει μπιντές και ντους.

Σ' αυτό το κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Το διαμέρισμα απέχει 2 χλμ. από το Εθνικό Μουσείο του San Martino, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Πιάτσα Σαν Ντομένικο Ματζόρε απέχει σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα Vita Verace. Ο σταθμός του μετρό Museo και ο σιδηροδρομικός σταθμός Piazza Cavour απέχουν 850 και 500 μέτρα αντίστοιχα από αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Vita Verace Νάπολη
Casa Vacanze Luisa
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Vacanze Luisa

8.0
Πολύ καλό 34 σχόλια
15 μ από το κατάλυμα
USD 119 USD 107
ανά νύχτα
Chloehouse
Τιμή μόνο για κινητά

Chloehouse

304 μ από το κατάλυμα
USD 90 USD 81
ανά νύχτα
Pupatella A Sanita
Τιμή μόνο για κινητά

Pupatella A Sanita

363 μ από το κατάλυμα
USD 332 USD 299
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    1,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Μίνι μπαρ
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 12:00 έως 18:00
    Check-out: από 09:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας15063049LOB6468,IT063049C2K2UBTCWW
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Vita Verace;
      Το διαμέρισμα Vita Verace βρίσκεται κοντά σε Βοτανικοί κήποι Νάπολης.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Vita Verace;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Vita Verace περιλαμβάνουν Πιάτσα Μπελίνι, που απέχει 17 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Vita Verace;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Vita Verace θα είναι 124€.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Pizzeria Miracoli και L'Angolo del Kaffe και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Όχι, στο αυτό το διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Vita Verace;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Vita Verace αποτελεί 40 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    1,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Vita Verace Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο